BASICS
Політика конфіденційності
Команда Startup Гогольfest приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх учасників. Відвідувачі сайту Startup Гогольfest можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для реєстрації на гранд-оперу 27 квітня 2019 року нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити і координувати вашу участь у події. Оскільки територія Азовського судноремонтного заводу є режимним об'єктом, доступ на неї відбувається суто за перепустками. Команда Startup Гогольfest бери ваші дані аби мати змогу забезпечити ваш доступ на територію Азовсього судноремонтного заводу. Враші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.
1. Загальні положення
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту http://nero.sugf.org означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту http://nero.sugf.org

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту http://nero.sugf.org. Команда Startup Гогольfest не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті http://nero.sugf.org

1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту http://nero.sugf.org

2. Персональні дані
2.1 Команда Startup Гогольfest збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, скан-копія першої сторінки паспорту, другої сторінки та сторінки з пропискою, дати народження, ким і коли виданий паспорт, місце прописки.
2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
2.3 Космос табір не збирає IP-адреси користувачів.
3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Команда Startup Гогольfest збирає і зберігає ваші персональні дані, які необхідні для надання доступу на територію Азовсього судноремонтного заводу.

3.2 Команда Startup Гогольfest збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про успішний платіж, підтвердження замовлення, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2
При втраті або розголошення персональних даних Космос табір інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.3 Космос табір приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації
5.1
Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, написавши лист на адресу bodikmr@gmail.com.

6. Зміна Політики конфіденційності
6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як команда Startup Гогольfest захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції
7.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти за електронною адресою bodikmr@gmail.com
Made on
Tilda